CHRISTMAS TIME 2016

W tradycji naszej szkoły zapisał się już coroczny grudniowy koncert kolęd i pastorałek i piosenek świątecznych po angielsku CHRISTMAS TIME 2016.  W tym roku jak zwykle było uroczyście, magicznie i wyjątkowo.

Uczniowie klas trzecich, czwartych, piątych i szóstych pokazali swoje umiejętności wokalne, instrumentalne, aktorskie i oratorskie. Publiczność złożona z Mam, Tatusiów, Dziadków, Babć i innych przemiłych krewnych i znajomych włączyła się w świętowanie. Niespodziankę sprawili nam zeszłoroczni absolwenci naszej szkoły, którzy zarówno wystąpili koncertowo, jak i zapełnili widownię i stamtąd uczestniczyli w wydarzeniu. Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym, gratulujemy Artystom talentu i już teraz zapraszamy gorąco za rok!

Fotografie użyte do filmiku są autorstwa Kamila Oleszkiewicza. Dziękujemy za poświęcony czas!

LINK DO FILMIKU: https://youtu.be/kfrzqHyEgEw

Autor: Anna Kowalska