GRY EDUKACYJNE, PODŁOGOWE W ŚWIETLICY

Miło nam poinformować, że nasza świetlica "Leśny Zakątek" otrzymała pomoce dydaktyczne w formie trzech gier edukacyjnych, podłogowych o wymiarach 250m x 150m, w których to dzieci są pionkami lub można wykorzystać zabawki. Tematyka gier to: "Piłka nożna", "Dobre wychowanie i znaki drogowe", "Węże i drabiny". Gry edukacyjne są w pełni ekologiczne co potwierdzone jest certyfikatami. Wykonane są na specjalnym materiale antypoślizgowym, matowym – nie odbijającym refleksów świetlnych. Pomoce dydaktyczne zostały zakupione dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców oraz sponsorów. Kierownik świetlicy wraz z wychowawcami i dziećmi bardzo dziękuje za wsparcie. Gry uatrakcyjniają zajęcia świetlicowe i przysparzają wiele radości wychowankom świetlicy co widać na załączonych zdjęciach.