I Bytomski Festiwal Sztuki ''Otuleni jesienią"

W dniu 04.10.22r. odbył się I Bytomski Festiwal Sztuki "Otuleni jesienią" organizowany przez SP 47. W ramach festiwalu odbyły się konkursy muzyczny oraz plastyczny. W konkursie piosenki udział brały szkoły z Bytomia oraz szkoła muzyczna, zespoły zaprezentowały bardzo wysoki poziom.

W kategorii wiekowej klas 1-3  Lena Sawala (ucz.kl.3b) zaśpiewała w asyście grającego na dzwonkach Macieja Zajączkowskiego oraz akordeonu zdobywając wyróżnienie.

W kategorii klas 7-8 Amelia Złocka (ucz. kl.8b) z wykonanym beatboxem Dawida Zalewskiego oraz Mateusza Gregiera zdobyła 3 miejsce.

Gala wręczenia nagród oraz koncert finałowy odbył się w trakcie Festynu tej placówki "Dzień kartofla" w dniu 07.10. o godz.17-ej połączony z występem nagrodzonych solistów.

W konkursie plastycznym  w kategorii klas 4-6 Maja Komisarczyk (ucz.kl.5a) zdobyła 2 miejsce. Prace plastyczne zostały pokazane na wystawie w ramach zorganizowanego festynu.

Gratulujemy sukcesów naszym utalentowanym uczniom!