Zaproszenie do udziału w VIII edycji „Szkoły dla Rodziców”

W ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Bytomiu serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w VIII edycji „Szkoły dla Rodziców”.

W ramach każdego spotkania odbędzie się wykład tematyczny, dyskusja a po spotkaniu każdy zainteresowany uczestnik będzie miał możliwość indywidualnych konsultacji z osobami prowadzącymi (pracownikami poradni). Każde ze spotkań to szansa na wzbogacenie swoich umiejętności wychowawczych jak również wzajemnej wymiany doświadczeń, wzmocnienie swojej skuteczności rodzicielskiej oraz konstruktywną rozmowę o trudnościach dzieci i młodzieży.

Spotkania będą odbywać się w wyznaczone w harmonogramie środy, o godzinie 16.00, za pomocą platformy Microsoft Teams, a prowadzić je będą pracownicy poradni.

Link do każdego ze spotkań będzie dostępny na naszej stronie internetowej www.ppp.bytom.pl (w zakładce aktualności) oraz facebooku poradnianym.

Informacje o spotkaniach będą również sukcesywnie zamieszczane na Librusie.

Udział w spotkaniach „Szkoły dla Rodziców” jest bezpłatny, nie są wymagane wcześniejsze zgłoszenia; nie ma konieczności uczestniczenia we wszystkich spotkaniach, można uczestniczyć jedynie w jednym, wybranym przez siebie. Istnieje możliwość uzyskania zaświadczenia o uczestnictwie w spotkaniach.