Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Po całorocznych trudach zdobywania wiedzy, nadszedł czas zasłużonych wakacji. Odebraliśmy świadectwa, dyplomy, nagrody, uściski wychowawców i już można było zacząć myśleć o błogim lenistwie w hamaku!

Pożegnanie uczniów kończących szkołę było wyjątkowe i pełne wzruszeń. Najpierw towarzyszyliśmy ósmoklasistom podczas opuszczania szkolnych murów, podtrzymując z Samorządem Uczniowskim tradycję ostatniego dzwonka. Później oklaskiwaliśmy ich, kiedy z oczami pełnymi łez po raz ostatni na szkolnym boisku tańczyli wspólnie belgijkę.

Ósmoklasiści pod opieką wychowawców przygotowali pełen humoru program artystyczny i nie spodziewali się, że na jego końcu wystąpią specjalnie dla nich właśnie wychowawcy.

Antonina Nowak z kl. 8c została uhonorowana w szczególny sposób - z rąk pani dyrektor odebrała Nagrodę Dyrektora za całokształt wkładu w samorozwój, godne reprezentowanie szkoły i wzorową postawę na przestrzeni szkolnych lat.

Motto uroczystego zakończenia roku szkolnego brzmiało: „Do mety przybywa się tylko po to, by wyruszyć dalej…”, dlatego gratulujemy Wam ukończenia SP nr 54 i życzymy wielu życzliwych, serdecznych dorosłych w szkołach ponadpodstawowych, wspaniałych przyjaciół i wielu sukcesów!