Wojewódzkie Mistrzostwa w Czwórboju Lekkoatletycznym

14 czerwca po krótkiej przerwie chłopcy rozpoczęli rywalizację w Wojewódzkich Mistrzostwach Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym. W zawodach wzięło udział 14 najlepszych zespołów z całego śląska. Rywalizacja była bardzo zacięta i każdy musiał wypaść jak najlepiej w czterech konkurencjach (60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na dystansie 1000m).

Przed rozpoczęciem rywalizacji sportowej, każdy mógł zobaczyć jak trenuje nasza trzykrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem Anita Włodarczyk oraz zrobić zdjęcie z naszą polską lekkoatletką.

W trakcie walki o jak najlepsze wyniki Kacper Kutyba poprawił swój rekord życiowy na 60 m uzyskując czas 8.22s, był to drugi najlepszy czas na tym dystansie, jednocześnie poprawiając rekord szkoły.

Skład naszej reprezentacji:

Kacper Rył, Julian Rył, Oliwer Cielecki, Jakub Wojcieszek, Kacper Kutyba, Wiktor Niedziela.