Święto Szkoły 2022

W części porannej Święta Szkoły mieliśmy okazję sprawdzić się w międzyklasowej rywalizacji sportowej, zbierając żetony w rozmaitych konkurencjach. Lataliśmy na miotłach jak Harry Potter, graliśmy w kręgle, trafialiśmy do celu itd. Czas umilały nam także zjazdy na dmuchańcu i myli się ten, kto sądzi, że to wyłącznie rozrywka dla najmłodszych! Balonowe zoo i ogromne bańki mydlane to kolejne atrakcje.

"Nie ma lepszej pogody, niż pogoda ducha…” Mimo że aura za oknem nie sprzyjała aktywnościom na powietrzu, wszyscy bawiliśmy się znakomicie. Popołudniu byliśmy pełni wrażeń. Z wypiekami na twarzy przybijaliśmy młotkiem gwoździe do deseczek, aby po chwili wyczarować z nich piękne obrazki. Bawiliśmy się w małych chemików, ucząc się, że ekologicznie można żyć na co dzień. Takich eco antyperspirantów i mydełek nie ma nikt!

Ogromną frajdę sprawiło nam także samodzielne przygotowanie różnych wariantów soli ziołowej, czy lasu w słoiku. Mogliśmy spróbować szczęścia w Kole Fortuny, a zaraz obok zatrzymać magiczne chwile w foto-budce domowej roboty. Kto jeszcze miał siłę, mógł przez moment poczuć się jak kangur i spróbować swoich sił w Kangoo Jump. Biegi przełajowe na przekór pogodzie również się udały i wszyscy zakończyliśmy ten długi, ale pełen atrakcji dzień w znakomitych humorach. Tym bardziej, że głodny też nikt nie wyszedł - bigos dyrektora, lemoniada i drożdżówki skutecznie zaspokoiły nasz apetyt.

Dziękujemy organizatorom: Dyrekcji, Radzie Pedagogicznej i Radzie Rodziców, partnerom, którzy wsparli obchody Święta Szkoły i wszystkim licznie przybyłym: uczniom oraz mieszkańcom dzielnicy.