OGÓLNOPOLSKI KONKURS ‘GENIALLNE MIEJSCA’ z naszym udziałem!

Prace naszych uczennic z klasy 8c, Marii Capek, Wiktorii Wojszczyk, Małgorzaty Bełc, Leny Mróz oraz Emilii Zięzio zostały zgłoszone do ogólnopolskiego konkursu ‘Geniallne Miejsca’, zorganizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne (PTI), zrzeszające profesjonalistów z branży informatycznej. Dziewczyny przygotowały prezentację w formie escape roomu w aplikacji Genially, dotyczącą naszego regionu, najbliższej okolicy, z uwzględnieniem również naszej szkoły!

Spośród 120 zgłoszonych prac, oba projekty zostały zakwalifikowane do drugiego etapu  i znalazły się na interaktywnej mapie Polski!

Zapraszamy do poznawania różnych zakątków naszego kraju, a w szczególności do zapoznania się z dwiema pracami konkursowymi naszych uczennic (pinezki na mapie w Bytomiu). Klikajcie w link poniżej!

Trzymamy kciuki za dziewczyny z 8c w drugim etapie, który wyłoni zwycięzców w poszczególnych regionach.