VII Międzyszkolny Konkurs „Chochlikowe psoty”

Wróciliśmy do jednej z naszych wiosennych tradycji, czyli kolejnej edycji Międzyszkolnego Konkursu „Chochlikowe psoty”. Konkurs ten - organizowany w naszej szkole przez p.Joannę Bilińską-Karasek i p.Annę Zych – jest przeznaczony dla uczniów z klas I-III uczęszczających na terenie swojej szkoły na zajęcia specjalistyczne prowadzone przez logopedę, psychologa lub pedagoga.

Tegoroczna edycja odbywała się jeszcze w dobie pandemii, dlatego ograniczyła się do formy plastycznej. Uczestnicy konkursu, z pomocą swoich opiekunów wykonali przepiękne prace na temat „Chochlikowy wolontariusz”. Podczas przygotowania prac uczniowie mieli okazję porozmawiać o idei  wolontariatu, jego różnych formach i wielu dziedzinach życia, gdzie obecni są wolontariusze.

Miło nam poinformować, że zwycięzcami „Chochlikowych psot 2022” jest drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Bytomiu – GRATULUJEMY! Wyróżnione prace to dzieła autorstwa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 16, Szkoły Podstawowej nr 44 oraz praca uczniów naszej szkoły.

Wszystkie te niezwykłej urody prace można oglądać na wystawie na korytarzu szkolnym, w drodze na jadalnię – zapraszamy!