Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 klas III

25 czerwca 2021 roku klasy trzecie zakończyły pierwszy etap nauczania. W tym dniu w sposób szczególny pożegnali ich wychowawcy, a Pani Dyrektor wręczyła nagrody i wyróżnienia za całoroczną pracę uczniom klasy: III a, III b oraz III c.

Podczas tej uroczystości zostały wręczone również stypendia ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły.

Stypendium za wyniki w nauce otrzymali:

I stopnia Nikola Ślusarek

II stopnia Maciej Kalawski

III stopnia Maria Capek

Oliwia Leszczynska uczennica klasy VI c otrzymała od Pani Dyrektor nagrodę za wysokie osiągnięcia w nauce i sporcie. Jej średnia ocen to 5,2 i wzorowe zachowanie.  Oliwia reprezentowała nasza szkołę na zawodach lekkoatletycznych zdobywając najwyższe miejsca na podium. Jej osiągnięcia to:

1 miejsce w Mistrzostwach Śląska Dzieci w Lekkoatletyce w biegu na 600m-Chorzów

1  miejsce w Mistrzostwach Śląska Dzieci w Lekkoatletyce w sztafecie 4x100m- Chorzów

1  miejsce w Halowych Mistrzostwach Śląska Dzieci w Lekkoatletyce w biegu na 600m -Łódź.

3 miejsce w Mistrzostwach Śląska w trójboju lekkoatletycznym- Chorzów.

Z wielkim żalem żegnamy Oliwię. Od nowego roku szkolnego rozpocznie naukę w Szkole Mistrzostwa Sportowego tak, aby dalej rozwijać swój sportowy talent. Gratulujemy i życzymy jej wielu sukcesów!