Kolejna lekcja historii prosto z USA.

Dnia 11 czerwca klasa 8c dwujęzyczna gościła na swojej lekcji historii nauczyciela z USA, p. Margaret Papetti. Lekcja odbyła się przy użyciu platformy Zoom- pani Papetti prowadziła lekcję z Atlanty, Georgii.
Uczniowie poznali historię ataku Japonii na Pearl Harbour a także inne ciekawostki związane z  okresem II wojny światowej.
Lekcja była możliwa dzięki nawiązaniu przez nauczyciela angielskiego i historii w klasach dwujęzycznych - p. Magdalenę Marcinkowską współpracy z Fundacją Kościuszkowską, która wyszukuje wolontariuszy  w ramach Projektu Teaching English in Poland.

Link do prezentacji z lekcji:https://www.canva.com/design/DAEhe-2vnSs/U8gBkHwVP_hO9tmu_IsPMg/view?utm_content=DAEhe-2vnSs&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=sharebutton