Conserve & preserve- projekt na Dzień Ziemi

"CONSERVE  & PRESERVE" is the latest issue tackled  and discussed by bilingual class 7c during Geography lessons. REUSE, REMAKE, RETHINK, REFILL, RECYCLE, REPAIR, REDUCE- what do these big words mean for young people?

Click on the link to see what a lit project work has been made as a result of their online lesson cooperation.

CONSERVE& PRESERVE to zagadnienie ostatnio poruszone i przedyskutowane w klasie 7c dwujęzycznej podczas zajęć geografii.  Chcesz wiedzieć, co w praktyce znaczą dla młodych ludzi wielkie słowa REUSE, REMAKE, RETHINK, REFILL, RECYCLE, REPAIR, REDUCE?

Kliknij w link i zobacz, jaki świetny projekt powstał dzięki ich współpracy na lekcjach online.

Specjalne podziękowania dla Wiktorii Wojszczyk, która scaliła wszystkie projekty w jedną prezentację.

Ewa Rozmus