Wieści z Samorządu - PORTRET Z JAJEM

Jajo… ten idealny, występujący naturalnie w przyrodzie kształt bywa inspiracją do różnych działań twórczych. W tym roku oprócz tradycyjnych pisanek proponujemy malowanie/rysowanie portretów z jajem, a może raczej z jaja.

Zadanie będzie polegać na narysowaniu na kartce jajka, pokolorowaniu go i dorysowaniu reszty według tego, co podpowie wyobraźnia. Można do tego wykorzystać także narzędzia cyfrowe – Microsoft Paint, Jamboard lub inne.

Możecie to także potraktować jeszcze bardziej twórczo i zrobić sobie kreatywny portret - fotografię z jajem – ulubioną, najbardziej udaną pisanką w ciekawej, niebanalnej aranżacji. Bądźcie pomysłowi! Niech ograniczy Was tylko Wasza wyobraźnia! Jest na to czas do 9.04.2021r.

Zdjęcia prac przesyłajcie za pośrednictwem platformy MS Teams do opiekunów SU: p. Marty Sołtysik-Warchał lub p. Joanny Aleksy.