Walentynki

14.02 to Święto Zakochanych, którego nie mogliśmy przegapić. Z tej okazji w naszej szkole Samorząd Uczniowski uruchomił pocztę walentynkową i udekorował sercami korytarze. Obowiązującymi w tym dniu kolorami były: czerwony, bordowy i różowy. Sympatię okazywaliśmy każdemu i na każdym kroku. Ze szkolnego radiowęzła rozbrzmiewał montaż poetycko-muzyczny, a na długich przerwach słuchaliśmy miłosnych przebojów. Wszyscy wiedzą, że najlepsza droga prowadzi „przez żołądek do serca”, a że dodatkowo jesteśmy Szkołą Promującą Zdrowie, to mieliśmy okazję w tym dniu skosztować witaminowych bomb - sałatki Amora i świeżo wyciśniętego Eliksiru Miłości.

Dziękujemy za pomoc w organizacji tego dnia: uczniom klas szóstych wraz z wychowawcami, klasie 8a, 4a, pani logopedzie - J. Bilińskiej-Karasek, pani psycholog - A. Zych, pani Sylwii Pietrydze, pani Iwonie Bober.