VII Rejonowy Konkurs Piosenki Religijnej

Nasza szkoła przy ogromnym współudziale  MDK nr 2  oraz parafii Bożego Ciała w Bytomiu  już po raz siódmy zorganizowała Rejonowy Konkurs Piosenki Religijnej.

Konkurs został przeprowadzony w dwóch etapach. 09 kwietnia miały miejsce przesłuchania w MDK nr 2 w Bytomiu, a finał został zorganizowany, jak zawsze, w parafii Bożego Ciała w Bytomiu-Miechowicach w niedzielę, 14 kwietnia.

Jako organizatorzy chcemy serdecznie podziękować Jury Konkursu za ich pracę w Komisji: p. Joannie Prus-Kaczkowskiej, siostrze zakonnej Izabeli oraz ojcu zakonnikowi  Zachariaszowi z Góry Św. Anny.

W tym roku mogliśmy z przyjemnością posłuchać także wykonawców z Zabrza, Gliwic oraz Lublińca!

Silna reprezentacja naszej szkoły okazała się zwycięzcami!

W kategorii zespoły klas 4-6 nasz zespół  zajął I miejsce w składzie: Lena Marczak kl.4a, Lena Sawala, Alicja Cielecka, Marta Kotlorz, Marcelina Niewiadomska kl.4c, Nadia Małycha, Alicja Międzik kl.5b, Natalia Cholewa, Magda Puczko kl.6a, Julia Sosna kl.6b.

Z kolei w kategorii solistów z klas 4-6 II miejsce zajęła Lewa Sawala z kl. 4c, a I miejsce - Natalia Cholewa z kl. 6a.

Gratulujemy!

Do zobaczenia za rok, może jeszcze w większym gronie śląskich miast!

Konrad Jagielski, Małgorzata Robakowska