Program profilaktyczny „Młodzi odkrywcy” – podsumowanie

Przez cały rok 2017 w obecnych klasach V odbywały się zajęcia w ramach programu profilaktycznego „Młodzi odkrywcy” prowadzone przez psychologa szkolnego Annę Zych. Przypominamy, że program ten uzyskał dofinansowanie z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta w Bytomiu. W trakcie zajęć uczniowie poznawali w formie zabawowej tematy związane m.in. ze zdrowiem, asertywnością, stylem życia, bezpieczeństwem, uczuciami, komunikacją, zaufaniem.

Pora na podsumowanie – głosami jury zwyciężczynią konkursu plastycznego została Julia Kapczyńska z kl.Ve – gratulujemy! Praca Julii została wydana w formie magnesu, który otrzymają wszyscy uczniowie klas V. Drugie miejsce zdobyła Monika Tybura z kl.Ve, trzecie miejsce Bartosz Pudlik z kl.Vd. Wyróżniono prace Karoliny Szołtysik – kl.Va i Jagody Niedzieli – kl.Vc. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za chęć udziału. Prace można podziwiać na gazetce ściennej, na korytarzu w drodze na jadalnię.

Miło nam poinformować, ze dzięki dofinansowaniu realizacji programu, każdy uczeń klasy V otrzyma drobne pamiątki udziału w zajęciach (magnes i grawerowany indywidualnie długopis w świątecznym opakowaniu).