STREFA CISZY

Od listopada otworzyliśmy STREFĘ CISZY, z której mogą korzystać uczniowie w czasie długiej przerwy: od 11.30. do 11.50.

Miejsce to ma pozwolić zregenerować umysł w spokoju. Dlatego też należy bezwzględnie zachowywać tam spokój. Można w tym czasie czytać, rysować, pisać.

REGULAMIN  STREFY  CISZY

1. Strefa ciszy jest otwarta w czasie długiej przerwy: od godziny 11.30 do 11.50 przeznaczona dla uczniów, chcących spędzić przerwę w spokoju, wykonując czynności, które nie powodują hałasu (czytanie, rysowanie, pisanie…).
  2. Uczniowie mają obowiązek przestrzegania regulaminu. Jednorazowe naruszenie zasad będzie skutkowało pozbawieniem możliwości korzystania ze strefy ciszy przez tydzień.
  3. Uczniowie są zobowiązani do bezwzględnego posłuszeństwa wobec nauczyciela dyżurującego w strefie ciszy.
  4. Nie można używać urządzeń elektronicznych.
  5. Liczba uczniów przebywających w sali podlega ocenie i weryfikacji nauczyciela.
  6. Przed wyjściem ze strefy należy sprawdzić, czy pozostawiamy po sobie porządek.