Mistrzostwa Europy w JUDO

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Filip Ciszewski z klasy 6 c był wolontariuszem na Mistrzostwach Europy w judo, które odbyły się na warszawskim Torwarze w dniach 20-23 kwietnia.

Do obowiązków jego i innych wolontariuszy należało miedzy innymi dbanie o należyte przygotowanie sali i mat, na których odbywały się walki. Poza tym miał zaszczyt pracować jako chorąży nosząc flagi poszczególnych drużyn europejskich, a także asystował zawodnikom w drodze na mate i nosząc ich rzeczy osobiste w specjalnych koszach. Udział w imprezie o takiej randze dał mu możliwość przyglądnięcia się z bliska jak wygląda praca ale przede wszystkim pozwolił na przezywanie emocji sportowych wspólnie z europejskimi gwiazdami judo. Były to dla Filipa niezapomniane chwile i mamy nadzieje, ze nadarzy się jeszcze kiedyś okazja aby ponownie mógł wziąć udział w takim wydarzeniu.