NIESPODZIANKA OD BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ W ODPOWIEDZI NA NASZ LIST.

W grudniu uczniowie klas 5-8 wzięli udział w szkolnym konkursie języka angielskiego na LIST DO RODZINY KRÓLEWSKIEJ.
Spośród 31 prac jury trudno było wyłonić listy, które zostaną wysłane do Pałacu Buckingham, ponieważ wszystkie były wyjątkowe! Wyłoniono jednak zwycięskie prace. I miejsce zajęły ex aequo Agnieszka Dyląg i Martyna Kowal (8c), drugie Dominika Sobik (7c), a trzecie Szymon Kalita (7c). To nie koniec tej historii. Po feriach czekała na nas niespodzianka- odpowiedź z Wielkiej Brytanii od Królowej i Księżnej Kate!!!
Na załączonym zdjęciu możecie przeczytać zarówno list z naszej szkoły, jak i list, który otrzymaliśmy. Zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym! nauczyciele angielskiego