Podsumowanie programu profilaktycznego „Młodzi odkrywcy”

Przez cały rok 2019 w obecnych klasach V systematycznie odbywały się zajęcia w ramach programu profilaktycznego „Młodzi odkrywcy” prowadzone przez psychologa szkolnego Annę Zych. Przypominamy, że program ten uzyskał dofinansowanie z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta w Bytomiu. W trakcie zajęć uczniowie poznawali w formie zabawowej tematy związane m.in. ze zdrowiem, asertywnością, stylem życia, bezpieczeństwem, uczuciami, komunikacją, zaufaniem.

Pora na podsumowanie – głosami jury zwycięzcą szkolnego konkursu plastycznego „Młodzi odkrywcy wybierają zdrowe życie” został Dawid Pisko z kl.Vb – gratulujemy! Praca Dawida została wydana w formie magnesu, który otrzymają wszyscy uczniowie klas V. Drugie miejsce zdobyła Milena Piasecka z kl.Va, trzecie miejsce Wiktoria Zejman z kl.Va. Wyróżniono pracę Magdaleny Moj z kl.Va. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za chęć udziału. Prace będzie można podziwiać w styczniu na gazetce ściennej, na korytarzu w drodze na jadalnię.

Miło nam poinformować, ze dzięki dofinansowaniu realizacji programu, każdy uczeń klasy V otrzyma drobne pamiątki udziału w zajęciach (magnes i grawerowany indywidualnie długopis w wybranym przez siebie kolorze, w świątecznym opakowaniu).

Anna Zych