Euroweek 2019.

Grupa uczniów klas 7 i 8 pozdrawia z obozu Euroweek!

Po raz kolejny zawitaliśmy na Ziemii Kłodzkiej, tym razem w Długopolu Dolnym. Spędziliśmy fantastyczne 5 dni integrując się między sobą i z wolontariuszami z różnych zakątków świata: Azerbejdżanu, Kolumbii, Tajlandii, Hiszpanii, Meksyku i innych. Mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu formach aktywności, na przykład: group discussions, talent development activities, good manners and right conduct workshop, country presentations, creativity activitites. Wszystkie zajęcia odbywały się po angielsku. Wrócilismy pełni wrażeń i pomysłów do wykorzystania w szkole. Opiekę nad nami jak zwykle sprawowali wspaniali, niezłomni wychowawcy  Mrugnięcie Magdalena Marcinkowska, Ewa Rozmus, Anna Kowalska i Damian Makowski.