Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia to święto stosunkowo nowe. Zostało ustanowione dopiero 25 listopada 2002 roku dokładnie w setną rocznicę powstania tej popularnej maskotki.

Z okazji tego dnia Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów klas 4 – 8 „ żelkowy konkurs”.

W tym roku nie możemy przynieść do szkoły naszych ulubionych maskotek, ale przynajmniej w taki sposób możemy poczuć klimat tego święta.

Na zamieszonym zdjęciu jest słoik z żelkami. Zadaniem każdej klasy jest oszacowanie ilości żelków w tym słoiku. Uczniowie każdej klasy : 4 – 8 ustalają ilość cukierków w tym słoiku. Wyniki przekazujecie wychowawcy klasy, który z kolei informuje  opiekunów SU, jaką sumę żelków oszacowaliście ( przez dziennik Librus w wiadomościach ). Termin podawania wyników – do piątku 27 listopada.

Zwycięska klasa otrzyma słoik z żelkami – będzie na Was czekał w sekretariacie szkoły. Miejmy nadzieję, że po feriach wrócimy do szkoły i wtedy go odbierzecie. Powodzenia !