Drodzy Uczniowie i Rodzice.

Z wielkim  żalem zawiadamiamy o śmierci naszej koleżanki Gabrieli Trochy

,,Ktoś tutaj był i był,

a potem nagle zniknął

i uporczywie go nie ma”

Wisława Szymborska

Nie ma dobrego momentu na pożegnanie bliskich, ale zawsze jest dobry czas, aby otulić ich myślami.

Przystańmy na chwilę i wspomnijmy Gabrysię Trochę.

Była nauczycielem naszej szkoły przez  trzydzieści sześć lat, uczyła klasy młodsze.  Gabrysia była ciepłą, życzliwą i koleżeńską osobą. Zawsze otwarta i chętna do współpracy. Niezastąpiona w organizacji tygodnia regionalnego, gdzie z uśmiechem wcielała się w postać górnika lub śląskiej kobiety i z wdziękiem pielęgnując gwarę i tradycje naszego regionu, przekazywała je kolejnym pokoleniom.

Odeszła DOBRA koleżanka, DOBRY nauczyciel, DOBRY CZŁOWIEK.

Dyrekcja Szkoły,

Rada Pedagogiczna,

Pracownicy Niepedagogiczni.

Uroczystości Pogrzebowe odbędą się 24.10.2020 r. o godz.9.00 w Kościele Chrystusa w Bytomiu- Stolarzowicach.

Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona o godz.9.15 po której nastąpi odprowadzenie na Cmentarz Parafialny.