Relacja z Dnia Języków

Dnia 2 października odbyło się podsumowanie działań związanych z obchodami Dnia Języków Obcych w naszej szkole. Dzieci z klas 4-8 na lekcjach języka angielskiego przygotowywały projekty  o wybranych krajach z całego świata, poznając przy okazji podstawowe powitania bądź zwroty w różnych językach. Ponadto, każda klasa uczyła się śpiewać  'Panie Janie' po niemiecku, angielsku, francusku, włosku i niderlandzku. Podczas wielkiego finału, uczniowie zaśpiewali wspólnie ‘Panie Janie’ w sześciu językach, siedząc w klasach przy otwartych drzwiach przy akompaniamencie p. Małgorzaty Robakowskiej, grającej przez radiolę, którą wspomagały śpiewem trzy uczennice z klasy 7c dwujęzycznej. Dziękujemy również wszystkim pięknie przebranym  w barwy narodowe lub stroje z różnych krajów dzieciom, które sprawiły, że odbyliśmy podróż dookoła świata!